Biz kimiz?

Uzun yıllardır muhasebe, finans, insan kaynakları ve site yönetimi alanlarında bilgi ve tecrübe sahibi bir firmayız. Bu bilgi ve tecrübelerimizi, "içinizden biri gibi yönetim" mottosu ile siz değerli müşterilerimizle buluşturmak üzere yola çıktık.

Temiz ve şeffaf yönetim anlayışımızla, yaptığımız işlerin kalitesiyle bir marka oluşturmak ve bu markayı önce Bursa, sonra da ülke çapında büyük bir marka haline getirmek istiyoruz.

Siz değerli müşterilerimize aidat takibi, personel bordro ve özlük işleri, personel istihdamı, muhasebe ve mali işler, hukuki işlemler, temizlik hizmetleri, demirbaş bakım ve onarım hizmetleri, asansör bakım ve tadilat, bütçeleme, peyzaj bakım hizmetleri, güvenlik hizmetleri, ortak alan ilaçlama , haşere ve kemirgenle mücadele gibi alanlarda en kaliteli hizmeti ucuza temin etme aşamasında iddialıyız.

Vizyonumuz

Yönetilmesi gereken bina ya da sitenizin yönetimini, "İçinizden biri gibi yönetim" mottomuz ile, sizin adınıza, sizden daha duyarlı şekilde yapmayı görev ediniyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini aşan, ihtiyacı olan tüm hizmetleri en kaliteli, en ucuz ve en hızlı şekilde temin/tedarik ederek müşteri memnuniyetini maksimumda tutmayı amaçlıyoruz.